Strona korzysta z plików cookies aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Możesz zablokować te pliki zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak blokady oznacza zgodę się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Więcej informacji w naszej polityce prywatności.  Zamknij komunikat
 
bip.gov.pl
RSS
A A A
Strona główna PARPA

Rejestry i archiwa

Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych prowadzi następujące bazy danych:

  • PARPA G1 - Profilaktyka i rozwiązywanie problemów alkoholowych w samorządach gminnych
    Informacje zawarte w bazie danych PARPA G1 są corocznie publikowane na stronie internetowej www.parpa.pl w dziale Analizy, badania, raporty w postaci „Zestawień Statystycznych pt. „Profilaktyka i rozwiązywanie problemów alkoholowych w samorządach gminnych”.
  • Baza „Placówki lecznictwa odwykowego”
    Informacje zawarte w bazie „Placówki lecznictwa odwykowego” są również publikowane na stronie internetowej www.parpa.pl w dziale Lecznictwo odwykowe w dwóch postaciach: mapy interaktywnej „Sieć lecznictwa odwykowego” oraz spisu w formie tabelarycznej (w podziale na województwa), zebranych w bazie placówek.
  • Baza Członków Porozumieniem Osób, Organizacji i Instytucji Pomagających Ofiarom Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” – ruch społeczny
    Informacje zawarte w bazie dotyczące instytucji i organizacji będących członkami Porozumienia znajdują się na stronie internetowej www.niebieskalinia.info, natomiast informacje dotyczące osób – członków Porozumienia są zastrzeżone w Generalnym Inspektoracie Danych osobowych.


Opublikował: Marta Zin Sędek
Publikacja dnia: 08.10.2012
Podpisał: Krzysztof Brzózka
Dokument z dnia: 04.10.2012
Dokument oglądany razy: 7 369